مسیر موفقیت

BE-WINNER

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی بازدیدکنندگان محترم هایپ کینگ.

عزیزان در این پست میخواهم کمی در مورد این بیزینس و سایت های هایپ صحبت کنم به همراه چندین نکته طلایی که باعث میشود شما همیشه در مسیر موفقیت باشید.

اول از همه اجازه بدهید توضیح بدهم هایپ یا همان HYIP چیست ؟

کلمه HYIP مخفف عبارت High Yield Investment Program به معنای پروژه سرمایه گذاری با سود بالا میباشد.

بنابراین سایت های هایپ, سایت هایی هستند که شما با سرمایه گذاری در آنها میتوانید سودی چند ده برابر بانک دریافت کنید.

اگر بخواهم تشبیه کنم, سایت های هایپ همانند یک بازی هستند و مانند هر بازی دیگری این بازی هم دارای برنده و بازنده خواهد بود.

در این بازی هم برنده های زیادی وجود دارد و هم بازنده های زیادی.

ما در هایپ کینگ تمام توان و تلاش خود را به کار میبریم که سایت هایی گلچین شده را برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد بدهیم چون در قدم اول شما برای ما ارزشمند هستید و اصلا دوست نداریم کسی ضرر بکند و در قدم دوم ما خودمان هم در این سایت ها سرمایه گذاری میکنیم و قطعا دوست نداریم ضرر کنیم.

من خودم به شخصه تا الان کلی سود کردم و بعضی مواقع ضرر زیادی هم کردم اما مجموع فعالیتم در این بیزینس مثبت بوده است و خداروشکر تغییرات بزرگی در زندگیم داشته ام.

اما ریسک و ضرر این سایت ها چگونه است؟

هر سایت هایپی که شروع به فعالیت میکند پس از مدتی اسکم یا به عبارتی بسته می شود و باعث ضرر رسیدن به بعضی از سرمایه گذارها میشود.

هر چند این بیزینس در نهایت با ریسک همراه است اما چند تا نکته طلایی وجود دارد که میتوان با توجه به آنها و رعایت کردنشان این ریسک را به حداقل رسوند و همیشه مجموع فعالیتتان در این بیزینس مثبت باشد و سود زیادی بکنید.

من این نکات را خدمتتون عرض میکنم و خواهشمندم که به آنها توجه کنید تا خدایی نکرده ضرر نکنید و از این بیزینس نهایت سود را ببرید.

در نظر داشته باشید اگر به درستی و با در نظر گرفتن نکات در این بیزینس سرمایه گذاری کنید میتواند زندگی شما را زیر و رو کند.

نکات طلایی:

1.ریسک پذیری : اول از همه باز هم باید عنوان کنم که شما هر کاری هم که بکنید این بیزینس با ریسک همراه است و فقط میتوان این ریسک را به حداقل رسوند اما نمیشود ریسک را به صفر رسوند. پس لطفا همیشه این نکته را درنظر داشته باشید که برای ورود به این بیزینس باید ریسک آن را بپذیرید.

2.اجتناب از طمع : دست از طمع بردارید. خیلی ها فکر میکنند برای ورود به این سایت ها باید مبلغ خیلی زیادی را سرمایه گذاری کنند و برای همین دست به فروش اجناس خود میزنند یا کل سرمایه زندگیشان را وارد این سایت ها میکنند یا وام میگیرند و موارد دیگر. خواهشا دست از این کارها بردارید. شما با 10 دلار هم میتوانید وارد این سایت ها بشوید و کم کم سرمایتون را چندین برابر کنید. اما اگر سرمایه خوبی دارید میتوانید سرمایه خوب و بالایی را وارد این سایت ها کنید و سود بالایی بگیرید.

توجه مهم : همچنین همیشه به این نکته توجه کنید که فقط و فقط در سایت هایی که ما معرفی میکنیم سرمایه گذاری کنید و دنبال سایت هایی با سود نجومی نباشید. سایت هایی که ادعای سود نجومی دارند که بسیار هم زیاد هستند همگی پروژه های اسکم و کلاه بردار هستند و در عرض چند ساعت یا نهایتا چند روز سرمایه شما رو دزدیده و سایت را میبندند. البته این به این معنا نیست که پروژه هایی با سود کم حتما معتبر هستند بلکه میتوان گفت سود خیلی بالا یکی از نشانه های یک پروژه ی نامعتبر و کلاهبردار است.

3.برداشت روزانه : حتما حتما حتما هر روز به سایت هایی که در آنها سرمایه گذاری کرده اید سر بزنید و سود همان روزتان را برداشت کنید. اصلا اجازه ندهید سود چند روزتان انباشت شود. چون احتمال این هست که هر لحظه اون پروژه اسکم شده و به شما پولتان را پرداخت نکند. همچنین ممکن است اگر اجازه بدهید سرمایه تان انباشت شود و مبلغ زیادی شود آن سایت به شما پولتان را پرداخت نکند. پس خواهشا حتما هر روز سود همان روزتان را برداشت کنید.

4.پخش سرمایه : از قدیم گفته اند همه تخم مرغ هایت را در یک سبد نگذار. به جای اینکه همه سرمایه خود را در یک سایت سرمایه گذاری کنید آن را به چند بخش تقسیم کرده و در تمام سایت هایی که ما معرفی کنیم سرمایه تان را پخش کنید. با اینکار اگر یک سایت هم اسکم بشود بقیه سایت هایی که هنوز پا برجا هستند ضرر شما را جبران میکنند و مجموع فعالیت شما همیشه مثبت خواهد بود و همچنین ریسک به حداقل خواهد رسید.

5.این یک باور اشتباه است : این که بگوییم پروژه هایی که مدت زیادی است که فعال هستند معتبر هستند یک باور اشتباه است برعکس میتوان گفت شاید آنها به آخر عمر خود نزدیک شده اند و به زودی اسکم خواهند شد. البته این به این معنا نیست که باید سرمایه مان را در پروژه هایی با طول عمر کم سرمایه گذاری کنیم. هم پروژه ی خوب با طول عمر بالا وجود دارد و هم پروژه ی خوب با طول عمر کم وجود دارد که ما همیشه در تلاشیم بهترین آنها را با تحقیق های بسیار گلچین کرده و به شما معرفی کنیم.

6.شما یک شبه پولدار نمی شوید : باید خدمتتون عرض کنم اگر با نیت یک شبه پولدار شدن و ره صد ساله رو یک شبه رفتن میخواهید وارد این بیزینس شوید نه تنها پولدار نمی شوید بلکه سرمایه تان را از دست داده و شکست خورده از این بیزینس خارج می شوید. پس همیشه صبور باشید و مسیر پولدار شدن رو با صبر و حوصله طی کنید.

 

امیدواریم که با سرمایه گذاری در سایت هایی که ما معرفی میکنیم و همچنین رعایت تمامی نکات شما هم همیشه در مسیر موفقیت و سود باشید.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *